Trabzonspor’u tutan ünlüler

by:

Genel

Trabzonspor’u tutan ünlüler…  Hangi ünlüler Trabzonspor’u tutuyor? Bu yazımda sizler için Trabzonspor’u tutan ünlüleri listeleyeceğim.

1- Kazım Koyuncu

25 Haziran 2005 tarihinde aramızdan ayrılan Kazım Koyuncu, koyu bir Trabzonspor taraftarıydı. Kazım Koyuncu’nun bir çok Trabzonspor marşı vardır. Bunlardan en çok beğenileni “Uy Aha” adlı marştır. Trabzonspor gol attığında stadyumda bu marş çalar.

2- Yusuf Güney

33 yaşındaki Türk pop şarkıcısı olan ve Trabzonlu olan Yusuf Güney Trabzonspor taraftarıdır. Yusuf Güney, Trabzonspor için “Vur vur inlesin” adlı marş yapmıştır. Yusuf Güney, bir zamanlar Trabzonspor Basketbol Kulübü’nün de yönetiminde yer alıyordu.

3- Rafet El Roman

Trabzonlu olmayan ama Trabzonspor’u tutan 49 yaşındaki Rafet El Roman , Trabzonspor’u tutan ünlüler arasında yer almaktadır.

4- Volkan Konak

Trabzon / Maçka doğumlu olan 50 taşındaki Volkan Konak Trabzonspor’ludur. Volkan Konak’ın Trabzonspor için bestelediği bir marş da vardır.

5- Erkan Ocaklı

16 Kasım 2008 tarihinde aramızda ayrılan Karadeniz’in sevilen sanatçılarından bir olan Erkan Ocaklı, Trabzonspor taraftarıydı. Erkan Ocaklı, Trabzonspor’un onur üyesidir.

6- Davut Güloğlu

Rize’de doğan Türk pop şarkıcısı Davut Güloğlu, Trabzonspor’u tutan ünlüler arasında yer alıyor.

7- Fuat Saka

1952 yılında Trabzon’da doğan Fuat Saka, Trabzonspor’u tutan ünlüler arasında yer alıyor. Fuat Saka’nın Trabzonspor için hazırladığı bir marş vardır.

8- Kenan Çoban

Kurtlar Vadisi Pusu’nun başrol (Abdülhey) oyuncularından biri olan Kenan Çoban, koyu bir Trabzonspor taraftarıdır. Kenan Çoban 24 yaşında ve Elazığ doğumludur.

9- İsmail Türüt

Karadenizin sevilen sanatçılarından biri olan Rize doğumlu 52 yaşındaki İsmail Türüt, Trabzonsporludur.

10- Olcay Çakır

A Spor yorumcusu Olcay Çakır Trabzonspor’ludur.

11- Kenan Sofuoğlu

2012 SüperSport Dünya Şampiyonu olan Türk  motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu, Trabzonspor taraftarıdır.

12- Cengiz Kurtoğlu

Artvinli olan  Türk müzisyen Cengiz Kurtoğlu, Trabzonspor taraftarıdır.

13- Sunay Akın

Şair, yazar, gazeteci, araştırmacı, tiyatro oyuncusu olan Trabzonlu Sunay Akın, Trabzonspor’u tutan ünlüler arasında yer alıyor.

14- Seyfi Dursunoğlu

Türkiye’de televizyonların tanınan bir eğlence figürü hâline gelen Trabzonlu Seydi Dursunoğlu, Trabzonspor taraftarıdır.

15- Sinem Fıstıkoğlu

Ünlü haber spikeri Sinem Fıstıkoğlu, Trabzonspor’u tutan ünlüler arasında yer alıyor.

16- Gözde Atasoy

Kanal D Ana Haber sunucu olan Gözde Atasoy, koyu Trabzonspor taraftarıdır.

17- Bilal Hancı

1989 yılında Trabzon’da doğan ve şu sıralar Kafalar adlı Youtube kanalında Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile birlikte videolar çeken Bilal Hancı, Trabzonspor taraftarıdır.

18- Onur Dilber

1982 yılında Trabzon’da doğan, TRT’de yayımlanan Sesksenler dizisinin başrol (Komser Rıza) oyuncularından biri olan Onur Dilber, Trabzonspor’u tutan ünlüler arasında yer almaktadır.

19- Hüseyin Avni Danyal

Trabzon’da doğan ünlü oyuncu Hüseyin Avni Danyal, Trabzonspor’u tutan ünlüler arasında yer alıyor.  Hüseyin Avni Danyal, Bir zamanlar TRT’de yayımlanan “Zengin Kız Fakir Oğlan” dzisinin başrol oyuncularından (Kemal) biriydi.

20- Başak Akbay

9 nisan 1987 tarihinde Trabzon’da doğan ünlü oyuncu Başak Akbay, Trabzonspor taraftarıdır. Başak Akbay FOX TV’de yayımlanan Deniz Yıldızı dizisinde 2009-2013 yılları arasında Pelin Atabay karakterini canlandırdı.

21- Apolas Lermi

Karadenizin sevilen sanatçılarından Apolas Lermi, Trabzonspor taraftarıdır. Apolas Lermi’nin Trabzonspor için yaptığı “50. yıl marşı” vardır.

22- Resul Dindar

25 yaşındaki ünlü sanatçı Resul Dindar, Trabzonspor taraftarıdır.

23- Nevzat Aydın

YemekSepeti.com’un kurucusu olan Nevzat Aydın, Trabzonspor taraftarıdır.

24- Larissa Gacemer

2013 yılında Survivor ünlüler takımında yarışan ve bu yıl Türk vatandaşı olan Brezilyalı model Larissa Gacemer, Trabzonspor taraftarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir